Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktywni-Kompetentni-Samodzielni. Edycja II

Okres realizacji sierpień 2018-lipiec 2020

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Natanaelum w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego realizuje projekt „AKTYWNI-KOMPETENTNI-SAMODZIELNI. Edycja II”.

Okres realizacji sierpień 2018-lipiec 2020

Celem głównym projektu jest integracja społeczna oraz poprawa dostępu do rynku pracy 100 osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym - doświadczających zaburzeń/trudności psychicznych w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego (Dz. U. z 2016 r. poz. 546), art. 3 pkt. C), poprzez realizację kompleksowego programu aktywizacji, reintegracji i rehabilitacji społeczno-zawodowej.

W ramach wsparcia zapewniamy:

I. Program reintegracji społeczno-zawodowej o charakterze społecznym obejmujący:

 II. Program reintegracji społeczno-zawodowej o charakterze edukacyjnym obejmujący:

III. Program reintegracji społeczno-zawodowej o charakterze zawodowym obejmujący:

IV. Program reintegracji społeczno-zawodowej o charakterze zdrowotnym obejmujący:

Zapewniamy UP dojazdy na szkolenia, noclegi na szkoleniach wyjazdowych, wyżywienie podczas szkoleń wyjazdowych, pokrycie kosztów opieki nad osobami zależnymi w czasie przeznaczonym na udział w projekcie.

Jeśli jesteś osobą zamieszkująca na terenie województwa Lubelskiego, niepracującą, nieaktywną zawodowo oraz doświadczasz problemów psychicznych zgłoś się do biura projektu w Lublinie lub zadzwoń a my skontaktujemy się z Tobą!

 

Wartość projektu 3.935.633,50 zł. Dofinansowanie 3.735.633,50 zł. w tym ze środków europejskich 3.345.288,47 zł., z budżetu krajowego 390.345,03 zł.


Biuro projektu

ul. Bohaterów Monte Casino 16

20-808 Lublin

Godz. otwarcia od pn.-pt. w godz.  9.00-15.00

W pozostałych godzinach i dniach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Telefon: 733103875

 Uwaga: W przypadku dużej odległości od biura lub niepełnosprawności fizycznej prosimy najpierw o kontakt telefoniczny – postaramy się dojechać do klienta lub umówić na spotkanie w miejscu zamieszkania klienta.