Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Specjalistyczna Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień old

Instytut Psychoprofilaktyki i Psychoterapii działający w ramach Stowarzyszenia Natanaelum, z dniem 01. marca 2016 r. otworzył Specjalistyczną Poradnię Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Poradnia mieści się przy ul. Bohaterów Monte Cassino 16 w Lublinie (Sławinek). Wszystkie świadczenia dostępne w Poradni są bezpłatne

Poradnia świadczy usługi:

Terapię pacjentów w Poradni prowadzą terapeuci w trakcie procesu certyfikacji "Specjalisty Psychoterapii Uzależnień", którzy są pod stała kontrola Specjalisty Psychoterapii Uzależnień i swojego Superwizora.

Celem Poradni jest zmniejszenie ryzyka rozwoju uzależnień od substancji psychoaktywnych, szczególnie od narkotyków, wśród mieszkańców woj. lubelskiego, a zwłaszcza wśród młodzieży szkolnej oraz redukcja szkód i przywracanie do zdrowia, aktywności społecznej i zawodowej osób używających substancji psychoaktywnych i uzależnionych.

Ze wsparcia Poradni mogą korzystać wszyscy, a zwłaszcza rodzice i młodzież szkolna, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 Telefon do PORADNI:  531-687-761

Tygodniowy plan dyżurów w specjalistycznej poradni profilaktyki i terapii uzależnień