Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stowarzyszenie NATANAELUM

  • pierwszy atut
  • drugi atut
  • szkolenia

Instytut Psychoprofilaktyki i Psychoterapii działający w ramach Stowarzyszenia Natanaelum, z dniem 01. marca 2016 r. otworzył Specjalistyczną Poradnię Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Poradnia mieści się przy ul. Bohaterów Monte Cassino 16 w Lublinie (Sławinek).

Poradnia świadczy usługi:

- poradnictwa psychologicznego w zakresie uzależnień od środków psychoaktywnych i czynności

- diagnozy uzależnienia

- motywowania do zmian destruktywnych zachowań

- terapii indywidualnej osób uzależnionych

- profilaktyki uzależnień (poradnictwo dla rodziców, nauczycieli, szkół, organizacji pomocowych i innych)

Wszystkie świadczenia dostępne w Poradni są nieodpłatne.

 

Celem Poradni jest zmniejszenie ryzyka rozwoju uzależnień od substancji psychoaktywnych, szczególnie od narkotyków, wśród mieszkańców woj. lubelskiego, a zwłaszcza wśród młodzieży szkolnej oraz redukcja szkód i przywracanie do zdrowia, aktywności społecznej i zawodowej osób używających substancji psychoaktywnych i uzależnionych.

Ze wsparcia Poradni mogą korzystać wszyscy mieszkańcy województwa lubelskiego, a zwłaszcza rodzice i młodzież szkolna, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

 

telefon:  535-100-334

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Tygodniowy plan dyżurów w specjalistycznej poradni profilaktyki i terapii uzależnień