Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stowarzyszenie NATANAELUM

  • pierwszy atut
  • drugi atut
  • szkolenia

OPRACOWANIE BATERII METOD SŁUŻĄCYCH DO OCENY RYZYKA ZABURZEŃ ZWIĄZANYCH Z HAZARDEM

Projekt badawczy Opracowanie baterii metod służących do oceny ryzyka zaburzeń związanych z hazardem realizowany w ramach programu Ministra Zdrowia Wspieranie badań naukowych dotyczących zjawiska uzależnienia od hazardu lub innych uzależnień niestanowiących uzależnienia od substancji psychoaktywnych a także rozwiązywania problemów z tym związanych, zadanie Przeprowadzenie badań naukowych służących pogłębieniu wiedzy w zakresie uzależnień behawioralnych, w tym hazardu problemowego i patologicznego, współfinansowany przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Wydanie publikacji "Uzależnienie od pracy. Teoria - Diagnoza - Psychoterapia"

Czytaj więcej...

PROJEKT BADAWCZY HAZARD
Instytut Psychoprofilaktyki i Psychoterapii Stowarzyszenie Natanaelum realizował na zlecenie Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii projekt badawczy „Przeprowadzenie badania mającego na celu zdiagnozowanie zasobów instytucjonalnych i osobowych z zakresu profilaktyki i udzielania pomocy w zakresie uzależnień behawioralnych, w tym hazardu problemowego/patologicznego w Polsce”; współfinansowany przez Ministra Zdrowia ze Środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

IV edycja Szkoły Trenerów była realizowana w okresie październik 2013 - maj 2014

Był to czas nabywania i doskonalenia umiejętności prowadzenia warsztatu, ale również czas na zawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni, poznawania siebie i swoich relacji z innymi , możliwość na refleksję, doskonalenie siebie, rozmowę i bycie z innymi bardzo ciekawymi ludźmi... i co tu dużo ukrywać - również czas na dobrą zabawę. W IV edycji wzięły udział osoby w różnym wieku, z różnym bagażem doświadczeń "szkoleniowych" i pracujący w różnych zawodach, co dodatkowo stworzyło możliwość nabycia ciekawych i nowych doświadczeń.

Czytaj więcej...