Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trening interpersonalny

Trening interpersonalny ma na celu poprawę funkcjonowania społecznego jego uczestników oraz uświadomienie i rozpoznanie dotychczasowych sposobów radzenia sobie z otoczeniem społecznym. Tezą wyjściową treningu interpersonalnego jest twierdzenie, iż deficyty umiejętności interpersonalnych zmniejszają poziom kontroli nad sytuacją i możliwości podjęcia alternatywnych zachowań. Zatem efektem treningu powinno być poszerzenie spektrum pożądanych zachowań społecznych jego uczestników, również w zakresie poszukiwania społecznego i emocjonalnego wsparcia od innych osób. Braki w tym zakresie przyczyniają się do podwyższenia poziomu napięcia i lęku, co z kolei może być przyczyną zaburzeń psychosomatycznych i stosowania niekonstruktywnych sposobów rozładowywania napięcia emocjonalnego.

Trening uczy rozpoznawać i wyrażać własne emocje, widzieć siebie w relacji z innymi, doświadczać przebiegu procesu grupowego, udzielać informacji zwrotnych.

Umiejętności interpersonalne wyćwiczone na treningu pozwalają na:

Uczestnicy osoby dorosłe (po ukończeniu 18 roku życia). Trening realizowany będzie przez 40 godzin (po 45 min) dniach czwartek-niedziela  (czwartek od 15:00 – niedziela 15:00) do ustalenia termin po zebraniu grupy. Prowadzący: Maria Tatarska trenerka II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i trener I stopnia

Koszt treningu 600 zł (w cenie wliczony barek kawowy). Koszt nie obejmuje dojazdu, noclegu i wyżywienia.

Uwaga: trening może zostać zaliczony w ramach szkolenia z terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY