Darowizny - wpłaty na rzecz wsparcia działań statutowych Stowarzyszenia Natanaelum prosimy przekazywać na konto główne- z dopiskiem "na cele statutowe Stowarzyszenia"

 Bank Credit Agricole Bank S.A. -   63  1940  1076  3100  0695  0000 0000.

Za okazane finansowe wsparcie naszych działań serdecznie dziękujemy Naszym OFIARODAWCOM.

 Telefon do kontaktu: 732-700-212

Lub wszelkie pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

udostępniło na swojej stronie w wersji on-line swoje publikacje.

Publikacje dostępne są w wersji  pdf.

Zapraszamy do lektury.

 

Biblioteka znajduje się na stronie KBdsPN/w zakładce Publikacje/Wydawnictwo one-line.
Link do strony:


http://www.kbpn.gov.pl/wydawnictwa_on_line.htm?id=110707

 

Publikacja ta jest monografią na temat terapii uzależnień. Znajdują się w niej m.in. tematy z zakresu: historii terapii uzależnień, psychopatologii uzależnień, teorie wyjaśniające uzależnienie od narkotyków, metody i formy leczenia i rehabilitacji osób  uzależnionych od narkotyków, prawne i etyczne aspekty pracy z osobami uzależnionymi.

"Uzależnienie od narkotyków. Podręcznik dla terapeutów" pod redakcją Piotra Jabłońskiego, Bogusławy Bukowskiej i Jana Czabały. Warszawa 2012
 

Publikacja ta jest monografią na temat terapii uzależnień. Znajdują się w niej m.in. tematy z zakresu: historii terapii uzależnień, psychopatologii uzależnień, teorie wyjaśniające uzależnienie od narkotyków, metody i formy leczenia i rehabilitacji osób  uzależnionych od narkotyków, prawne i etyczne aspekty pracy z osobami uzależnionymi.